Dell Latitude 7420 14" Refurbished | i5-1135G7 | 16GB RAM | 512GB SSD | FHD | Windows 11 Pro | A-Grade
Normale prijs
€367,00
Voeg het gratis Office pakket toe aan je bestelling en geniet 2 jaar lang van Microsoft Office.
2 jaar garantie
Refurbished A-kwaliteit
★★★★★
Uitstekend beoordeeld door onze klanten
Verzending & Retourneren
Retourbeleid
Combineert goed met
Kan de beschikbaarheid voor ophalen niet laden
Technische specificaties
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Merk | Dell |
| Model | Latitude 7420 |
| Processor | Intel Core i5-1135G7 (2.40 - 4.20GHz) |
| Videokaart | Intel Iris Xe Graphics |
| Werkgeheugen (RAM) | 16 GB DDR4 |
| Opslag | 512 GB SSD M.2 |
| Schermgrootte | 14 inch Full HD |
| Webcam | ✅ Ingebouwde webcam |
| Type | Zakelijke laptop |
| Besturingssysteem | ✅ Windows 11 Pro |
| Garantie | ✅ 2 jaar garantie |
Ideaal voor: Zakelijk gebruik, thuiswerken, studenten, professionals die een betrouwbare en krachtige laptop zoeken.
Refurbished vs Tweedehands
Ontdek het verschil tussen refurbished en tweedehands laptops
| Kenmerken | Refurbished | Tweedehands |
|---|---|---|
| Technisch volledig getest | ||
| Garantie & ondersteuning | ||
| Defecten gerepareerd | ||
| Accessoires inbegrepen | ||
| Goedkoper dan nieuw | ||
| Milieuvriendelijk |
Klanten aan het woord
Onze klanten vertellen waarom zij voor BestelLaptops.nl kozen.
Jouw specialist in refurbished laptops
Krachtige laptops, scherpe prijzen
WAAROM BESTELLAPTOPS.NL
Waarom BestelLaptops.nl?
We combineren scherpe prijzen met service waar je op kunt bouwen. Dit mag je van ons verwachten:
